O nas

O nas

Każde dziecko jest kimś wyjątkowym, jest wyjątkowe dla Rodziców i Bliskich, ale także dla nas. Każde dziecko jest dla nas wyzwaniem. To ogromna sztuka „wtłoczyć” do małej główki zasady, wiedzę, tradycję.

Gminny Żłobek Integracyjny „U Misia” w Łochowie jest przyjazny Dzieciom i ich Rodzinom. Jesteśmy dla Dzieci i dla Państwa, świadczymy dla WAS usługi. Nic w tym miejscu nie dzieje się bez Państwa wiedzy, a dzieci są dla nas najważniejsze dlatego są zwykle uśmiechnięte.

To dzieci są dla nas motorem napędowym, dla nich się staramy. Ciągle się doskonalimy, pozyskujemy środki zewnętrzne, staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie o czym świadczy zdobyty Certyfikat ISO na zgodność z normą 9001:2008 oraz 22000.

Możecie mieć Państwo pewność, że Wasze dzieci nie tylko będą się rozwijały, ale będą bezpieczne i będą się zdrowo odżywiać.

My nie obiecujemy, lecz gwarantujemy, że każdy dzień spędzony razem z nami pozostanie w pamięci latami.

Mamo, Tato - nie zwlekaj i zapisz maluszka swego do żłobka najlepszego.

Zespół

Nasz Zespół składa się z następujących osób, których kwalifikacje są zgodne z Ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3:

 • Pedagogów opiekuńczo-wychowawczych - 4 osoby
 • Pedagogów o specjalności wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne - 4 osoby
 • Certyfikowane opiekunki dziecięce – 4 osoby
 • Położne – 4 osoby
 • Terapeuci, logopeda, neurologopeda, fizjoterapeuta – 5 osób


Baza

Nasz żłobek mieści się w zacisznym miejscu, przyjaznym Dzieciom. Obiekt ma powierzchnię 560 m2 powierzchni użytkowej. Do dyspozycji i wygody dzieci są:

 • 4 przestronne sale, wyposażone w certyfikowane meble i zabawki dostosowane do grupy wiekowej,
 • Sala doświadczania świata, na której odbywają się zajęcia dla wszystkich dzieci, wyposażonej w światłowody, hamaki, kolumnę wodną, tunel lustrzany, trójwymiarową tapetę, kulę lustrzaną, madmox, lampę do aromaterapii itd.
 • Salę terapii (terapii behawioralnej, logopedycznej, neurologopedycznej),
 • Teren zielony o powierzchni 2000 m2 wyposażony w: plac zabaw, Bajkolandię gdzie odbywają się zajęcia z bakoterapii, labirynt roślinny, górkę wspinaczkową, górkę do zjeżdżania na sankach.

  Na miejscu znajduje się również kuchnia dostosowana do podawania posiłków dla 90 dzieci. W 2015 r. system żywienia dzieci w żłobku został certyfikowany na zgodność z normą ISO 22000 i jest absolutnie dostosowany do potrzeb dzieci z alergiami, do wymagań rodziców oraz do wymogów Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia a także do rozporządzenia MZ w zakresie zbiorowego żywienia dzieci.